User Coins (1.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Transaction ID
el: ID συναλλαγής

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Amount
el: Ποσό

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Balance
el: Υπόλοιπο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: The amount of the transaction.
el: Η αξία της συναλλαγής

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
el: Το πεδίο αποθηκεύει τιμές ακεραίων από μια λίστα επιτρεπόμενων ζευγών τιμών τύπου 'τιμή => ετικέτα', πχ. 'Περίοδος σε μέρες': 1 => 1 ημέρα, 7 => 1 εβδομάδα, 31 => 1 μήνας.

en: Asc
el: Αύξ
