User Coins (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Transaction ID
et: Ülekande ID

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Transactions
et: Tehingud

en: Type
et: Liik

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Amount
et: Kogus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Transaction
et: Tehing

en: Balance
et: Bilanss

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Transaction type
et: Tehingu tüüp

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav
