User Coins (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Transactions
gl: Transaccións

en: Type
gl: Tipo

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Amount
gl: Cantidade

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Balance
gl: Saldo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: The amount of the transaction.
gl: Cantidade da transacción

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
gl: Este campo almacena valores enteiros duna lista de valores permitidos en pares «valor => etiqueta», por exemplo: «Período de tempo en días»: 1 => 1 día, 7 => 1 semán, 31 => 1 mes.
