User Coins (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Transaction ID
gu: લેવડ-દેવડ આઇડી

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Transactions
gu: વ્યવહારો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Date
gu: તારીખ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
