User Coins (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Status
is: Staða

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Amount
is: Upphæð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: The amount of the transaction.
is: Upphæð greiðslunnar.
