User Coins (1.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Transaction ID
kn: ವ್ಯವಹರಿಸಿದ ಐಡಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Transactions
kn: ವ್ಯವಹಾರಗಳು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Transaction
kn: ವ್ಯವಹಾರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
