User Coins (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Username
lt: Nario vardas

en: Transactions
lt: Operacijos

en: Type
lt: Tipas

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Amount
lt: Suma

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Balance
lt: Balansas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
lt: Šis laukelis saugo sveikojo skaičiaus reikšmes iš leidžiamų 'reikšmė => žyma' porų sąrašo, pvz., 'Gyvenimo trukmė dienomis': 1 => 1 diena, 7 => 1 savaitė, 31 => 1 mėnuo.
