User Coins (1.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас
