User Coins (1.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Transaction ID
mr: व्यवहार क्रमांक

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Transactions
mr: व्यवहार

en: Type
mr: प्रकार

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
