User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
