User Coins (1.0.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
