User Coins (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Status
os: Статус

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Type
os: Тип

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
