User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Transaction ID
ro: Tranzacţia cu ID-ul

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Transactions
ro: Tranzacţii

en: Type
ro: Tip

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Amount
ro: Suma

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Balance
ro: Sold

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Transaction type
ro: Tip de tranzacție

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
ro: Acest câmp stochează valori întregi dintr-o listă de perechi 'valoare => etichetă', ex.: 'Durata de viață în zile': 1 => o zi, 7 => o săptămână, 31 => o lună.

en: Asc
ro: Ascendent
