User Coins (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Transaction ID
ru: Код транзакции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Transactions
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Amount
ru: Сумма

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Transaction
ru: Перевод

en: Balance
ru: Баланс

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: The amount of the transaction.
ru: Объем транзакции.

en: Hash
ru: Хэш

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
ru: Это поле хранит целочисленные значения из списка разрешённых пар «значение => метка». Например, «Продолжительность, дней»: 1 => 1 день, 7 => 1 неделя, 31 => 1 месяц.

en: Asc
ru: По возрастанию
