User Coins (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Transaction ID
si: ගණුදෙණු අංකය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Transactions
si: ගණුදෙණු

en: Type
si: වර්ගය

en: Date
si: දිනය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
