User Coins (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Username
sv: Användarnamn

en: Transactions
sv: Transaktioner

en: Type
sv: Typ

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Amount
sv: Belopp

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Balance
sv: Saldo

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
sv: Detta fält lagrar heltalsvärden från en lista av tillåtna par som "värde => etikett". Till exempel "Giltighetstid i dagar": 1 => 1 dag, 7 => 1 vecka, 31 => 1 månad.

en: Asc
sv: Stigande
