User Coins (1.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Transactions
te: లావాదేవీలు

en: Type
te: రకం

en: Date
te: తేదీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
