User Coins (1.0.0-alpha13) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Transactions
sk: Transakcie

en: Default
sk: Predvolené

en: Created
sk: Vytvorené

en: Amount
sk: Množstvo

en: Select list
sk: Výberové pole

en: Transaction
sk: Transakcia

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: transactions
sk: transakcie

en: transaction
sk: transakcia

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
sk: Toto pole ukladá celočíselné hodnoty zo zoznamu povolených dvojíc 'hodnota => menovka', napr. 'Dĺžka života v dňoch': 1 => 1 deň, 7 => 1 týždeň, 31 => 1 mesiac.
