User CSV import (2.0.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: About
ku: دەربارە
