User CSV import (2.0.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Options
mn: Сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Roles
mn: Үүргүүд
