User CSV import (2.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: User
mr: सदस्य

en: Options
mr: विकल्प

en: All
mr: सर्व

en: Active
mr: सक्रिय

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
