User CSV import (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
