User CSV Import (2.0.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: User
uk: Користувач

en: Options
uk: Опції

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Roles
uk: Ролі

en: Fields
uk: Поля

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: About
uk: Про модуль

en: Import users
uk: Імпортувати користувачів

en: Welcome message for user created by the admin
uk: Вітальне повідомлення для користувача, створене адміністратором

en: Welcome message when user self-registers
uk: Вітальне повідомлення, коли користувач самостійно реєструється

en: Account activated
uk: Обліковий запис активовано
