User CSV import (2.0.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: User
bg: Потребител

en: Options
bg: Параметри

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: Blocked
bg: Блокиран
