User CSV import (2.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Roles
bn: ভূমিকা

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়

en: About
bn: সম্পর্কে
