User CSV import (2.0.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: About
bo: གསལ་བཤད
