User CSV import (2.0.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User
bs: Korisnik

en: Options
bs: Opcije

en: All
bs: Sve

en: Active
bs: Aktivan

en: Roles
bs: Uloge

en: Fields
bs: Polja

en: Blocked
bs: Blokiran
