User CSV import (2.0.1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: User
ca: Usuari

en: Options
ca: Opcions

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Roles
ca: Rols

en: Fields
ca: Camps

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: About
ca: Detalls
