User CSV import (2.0.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།
