User CSV import (2.0.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Active
fr: Actif

en: Roles
fr: Rôles

en: Fields
fr: Champs

en: Blocked
fr: Bloqué

en: About
fr: À propos

en: Welcome message for user created by the admin
fr: Message d'accueil pour les utilisateurs créés par l'administrateur

en: Welcome message when user self-registers
fr: Message d'accueil pour les utilisateurs qui se sont inscrits eux-mêmes

en: Account activated
fr: Compte activé
