User CSV import (2.0.1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Options
hi: विकल्प

en: All
hi: सभी

en: Active
hi: सक्रिय

en: Roles
hi: भूमिका

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Blocked
hi: बंद

en: About
hi: के बारे में
