User CSV import (2.0.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Active
nn: Aktiv

en: Roles
nn: Roller

en: Fields
nn: Felt

en: Blocked
nn: Blokkert
