User CSV Import (2.0.1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: User
pt: Usuário

en: Options
pt: Opções

en: All
pt: Tudo

en: Active
pt: Ativo

en: Roles
pt: Papéis

en: Fields
pt: Campos

en: Blocked
pt: Bloqueado

en: About
pt: Sobre

en: Import users
pt: Importar usuários

en: Account activated
pt: Conta ativada
