User CSV import (2.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: User
sl: Uporabnik

en: Options
sl: Možnosti

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Roles
sl: Vloge

en: Blocked
sl: Blokiran

en: About
sl: O modulu
