User CSV import (2.0.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: User
tr: Kullanıcı

en: Options
tr: Seçenekler

en: All
tr: Tümü

en: Active
tr: Etkin

en: Roles
tr: Roller

en: Fields
tr: Alanlar

en: Blocked
tr: Engellendi

en: About
tr: Hakkında
