User CSV Import (2.0.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Status
am: ሁኔታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Blocked
am: የተጣመረ
