User CSV Import (2.0.2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: User
cs: Uživatel

en: Options
cs: Možnosti

en: Active
cs: Aktivní

en: Roles
cs: Role

en: Fields
cs: Pole

en: Blocked
cs: Zablokován

en: About
cs: Popis

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).
