User CSV Import (2.0.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Status
el: Κατάσταση

en: User
el: Χρήστης

en: Options
el: Επιλογές

en: Active
el: Ενεργό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Fields
el: Πεδία

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: About
el: Περί

en: Welcome (new user created by administrator)
el: Καλωσορίσατε (νέος χρήστης δημιουργήθηκε από διαχειριστή)
