User CSV Import (2.0.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: User
eo: Uzanto

en: Active
eo: Aktiva

en: Roles
eo: Roloj

en: Fields
eo: Kampoj

en: Blocked
eo: Blokita

en: Welcome (new user created by administrator)
eo: Bonveno (nova uzanto kreiĝi per administristo)
