User CSV Import (2.0.2) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Status
fi: Tila

en: User
fi: Käyttäjä

en: Options
fi: Valinnat

en: Active
fi: Voimassa

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Fields
fi: Kentät

en: Blocked
fi: Suljettu

en: About
fi: Tietoja

en: Welcome (new user created by administrator)
fi: Tervetuloa (uusi ylläpidon luoma käyttäjä)
