User CSV Import (2.0.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Status
is: Staða

en: User
is: Notandi

en: Options
is: Möguleikar

en: Active
is: Virkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: Fields
is: Svæði

en: Blocked
is: Óvirkur

en: About
is: Um
