User CSV Import (2.0.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Status
ja: 状態

en: User
ja: ユーザー

en: Options
ja: オプション

en: Active
ja: アクティブ

en: Roles
ja: 役割

en: Fields
ja: フィールド

en: Blocked
ja: ブロック

en: About
ja: アバウト

en: Welcome (new user created by administrator)
ja: ウェルカム（管理者作成のユーザー）
