User CSV Import (2.0.2) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: User
jv: Panganggo

en: Options
jv: Opsi

en: Active
jv: Aktif

en: Roles
jv: Parāgā

en: Fields
jv: Field

en: Blocked
jv: Ditolak

en: About
jv: Ngenani

en: Welcome (new user created by administrator)
jv: Sugeng Rawuh (panganggo anyar digawe karo Administrator)
