User CSV Import (2.0.2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Status
ka: სტატუსი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Active
ka: აქტიური

en: Roles
ka: როლები

en: Fields
ka: ველები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი
