User CSV Import (2.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Status
lv: Statuss

en: User
lv: Lietotājs

en: Options
lv: Iespējas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Roles
lv: Lomas

en: Fields
lv: Lauki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: About
lv: Par
