User CSV Import (2.0.2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: User
oc: Utilizaire

en: Options
oc: Opcions

en: Active
oc: Actiu

en: Roles
oc: Ròtles

en: Fields
oc: Camps

en: Blocked
oc: Blocat

en: About
oc: A prepaus

en: Welcome (new user created by administrator)
oc: Benvenguda (utilizaire novèl creat per l'administrator)
