User CSV Import (2.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: User
ta: பயனாளர்

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
