User CSV Import (2.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Options
th: ตัวเลือก

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Welcome (new user created by administrator)
th: ยินดีต้อนรับ ( ผู้ใช้ใหม่ที่สร้างขึ้นโดยผู้ดูแลระบบ )
