User CSV Import (2.0.2) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Status
vi: Trạng thái

en: User
vi: Người dùng

en: Options
vi: Tùy chọn

en: Active
vi: Hoạt động

en: Roles
vi: Vai trò

en: Fields
vi: Các trường

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: About
vi: Giới thiệu

en: Welcome (new user created by administrator)
vi: Chào mừng (người dùng mới được quản trị viên cấp)
