User CSV Import (2.0.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: User
ru: Пользователь

en: Options
ru: Опции

en: Active
ru: Активно

en: Roles
ru: Роли

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: About
ru: Информация

en: Welcome (new user created by administrator)
ru: Добро пожаловать (новый пользователь создан администратором)
